Schultz Gábor ügyvezető schultz.gabor@szpi.hu
Czéghér Ildikó operatív igazgató czegher.ildiko@szpi.hu
Vartus Gergely gazdasági igazgató vartus.gergely@szpi.hu
Márkus Ferenc nemzetközi és EEP igazgató markus.ferenc@szpi.hu
Lajkó János belső ellenőr lajko.janos@szpi.hu
Flier Nikolett programkoordinátor flier.nikolett@szpi.hu

Kabinet

Erdei Margit kabinetvezető erdei.margit@szpi.hu
Daniss-Bodó Eszter kommunikációs és sajtó referens daniss.bodo.eszter@szpi.hu
Bálint Bettina szervezési asszisztens balint.bettina@szpi.hu

Titkárság

Zámbó Emese titkárságvezető zambo.emese@szpi.hu
Vadas Erzsébet titkársági asszisztens vadas.erzsebet@szpi.hu

Jogi Osztály

dr. Székely-Molnár Krisztina vezető jogtanácsos szekely.molnar.krisztina@szpi.hu
dr. Soltész Anikó jogi referens dr.soltesz.aniko@szpi.hu

HR és Hálózatfejlesztési Osztály

Czellár Orsolya osztályvezető czellar.orsolya@szpi.hu
dr. Gulyás Ágnes jogi referens gulyas.agnes@szpi.hu
Pintérné Vincze Viktória HR és hálózatfejlesztési referens pinterne.vincze.viktoria@szpi.hu
dr. Kelemen Blanka jogi referens kelemen.blanka@szpi.hu

 

Gazdasági Adminisztrációs Főosztály

Vazul György főosztályvezető vazul.gyorgy@szpi.hu

Pénzügyi Osztály

Szokoly Ádám osztályvezető szokoly.adam@szpi.hu
Gulyásné Keresztes Magda pénzügyi munkatárs gulyasne.keresztes.magda@szpi.hu
Fülöp Zsolt forráselszámoló fulop.zsolt@szpi.hu
Bíró Eszter pénzügyi asszisztens biro.eszter@szpi.hu
Kiss Terézia Mária pénzügyi asszisztens kiss.terezia.maria@szpi.hu
Skultéti-Nagy Nikolett pénzügyi asszisztens nagy.nikolett@szpi.hu

Számvitel és Bér Osztály

Szabó Erzsébet számviteli munkatárs szabo.erzsebet@szpi.hu
Zsinkai Brigitta pénzügyi asszisztens zsinkai.brigitta@szpi.hu
Koczó Mariann pénzügyi asszisztens koczo.mariann@szpi.hu
Bárocz Tünde pénzügyi asszisztens barocz.tunde@szpi.hu
Márkusné Tisza Katalin pénzügyi asszisztens markusne.tisza.katalin@szpi.hu

Kontrolling Osztály

Császár Angéla osztályvezető csaszar.angela@szpi.hu
Nagy Csaba kontroller nagy.csaba@szpi.hu

Beszerzési és Üzemeltetési Osztály

Szirt Gábor beszerzési munkatárs szirt.gabor@szpi.hu
Sztezsarán Viktória közbeszerzési referens sztezsaran.viktoria@szpi.hu
Szécsényi István üzemeltetési munkatárs szecsenyi.istvan@szpi.hu
Szabó Attila üzemeltetési munkatárs szabo.attila@szpi.hu

 

Projekt Tanácsadói Főosztály

Schott Gabriella szakmai munkatárs schott.gabriella@szpi.hu
Ferenczi Judit Janka szakmai munkatárs ferenczi.judit.janka@szpi.hu
Baranya Dóra szakmai asszisztens baranya.dora@szpi.hu
Gyurcsó Zsuzsanna szakmai munkatárs gyurcso.zsuzsanna@szpi.hu
Németh József szakmai munkatárs nemeth.jozsef@szpi.hu
Orbán Kristóf szakmai munkatárs orban.kristof@szpi.hu

Monitoring Osztály

dr. Ferenczi Krisztina monitoring osztályvezető ferenczi.krisztina@szpi.hu
dr. Balog Zsolt monitoring munkatárs balog.zsolt@szpi.hu
dr. Marincsák László monitoring munkatárs marincsak.laszlo@szpi.hu
dr. Bán Dávid monitoring munkatárs ban.david@szpi.hu

Lebonyolítási Főosztály

Ferenczi Beáta osztályvezető ferenczi.beata@szpi.hu
Bartha Nóra vezető programkoordinátor bartha.nora@szpi.hu
Gönczi Richárd programreferens gonczi.richard@szpi.hu
Bányai Dóra programreferens banyai.dora@szpi.hu

Horizontális Főosztály

Bíró Teréz főosztályvezető biro.terez@szpi.hu