Schultz Gábor  ügyvezető schultz.gabor@szpi.hu
Czéghér Ildikó operatív igazgató czegher.ildiko@szpi.hu
Beleznai Róbert projektmenedzser beleznai.robert@szpi.hu
Flier Nikolett programkoordinátor flier.nikolett@szpi.hu
Orbán Kristóf ÁROP szakmai vezető orban.kristof@szpi.hu
dr. Székely-Molnár Krisztina jogtanácsos szekely.molnar.krisztina@szpi.hu
dr. Soltész Anikó jogi referens dr.soltesz.aniko@szpi.hu
     
 Titkárság  
Zámbó Emese  titkárságvezető zambo.emese@szpi.hu
Vadas Erzsébet titkársági asszisztens vadas.erzsebet@szpi.hu
     
Pénzügyi osztály
Horváth Erika  gazdasági-pénzügyi vezető horvath.erika@szpi.hu
Szabó Erzsébet számviteli munkatárs szabo.erzsebet@szpi.hu
Bárocz Tünde pénzügyi asszisztens barocz.tunde@szpi.hu
Karácsony Győző pénzügyi és számviteli asszisztens karacsony.gyozo@szpi.hu
Nagy Csaba pénzügyi asszisztens nagy.csaba@szpi.hu
Gulyásné Keresztes Magda pénzügyi munkatárs gulyasne.keresztes.magda@szpi.hu
Zsinkai Brigitta pénzügyi asszisztens zsinkai.brigitta@szpi.hu
Koczó Mariann pénzügyi asszisztens koczo.mariann@szpi.hu
Márkusné Tisza Katalin pénzügyi asszisztens markusne.tisza.katalin@szpi.hu
Bíró Eszter pénzügyi asszisztens biro.eszter@szpi.hu
Kiss Terézia Mária pénzügyi asszisztens kiss.terezia.maria@szpi.hu
 Skultéti-Nagy Nikolett  pénzügyi asszisztens

nagy.nikolett@szpi.hu

     
HR és Hálózatfejlesztési csoport
Czellár Orsolya HR és Hálózatfejlesztési csoportvezető czellar.orsolya@szpi.hu
dr. Gulyás Ágnes jogi referens gulyas.agnes@szpi.hu
Pintérné Vincze Viktória képzési és fejlesztési asszisztens pinterne.vincze.viktoria@szpi.hu
Baranya Dóra  HR és hálózatfejlesztési asszisztens baranya.dora@szpi.hu
     
Szervezési és Üzemeltetési csoport
Erdei Margit szervezési és üzemeltetési csoportvezető erdei.margit@szpi.hu
Daniss-Bodó Eszter kommunikációs és sajtó referens daniss.bodo.eszter@szpi.hu
Bálint Bettina szervezési asszisztens balint bettina@szpi.hu
Dobrosi Károly üzemeltetési munkatárs dobrosi.karoly@szpi.hu
Szécsényi István üzemeltetési munkatárs szecsenyi.istvan@szpi.hu
Szabó Attila üzemeltetési munkatárs szabo.attila@szpi.hu
     
     
Szakmai és Monitoring osztály
dr. Ferenczi Krisztina szakmai és monitoring osztályvezető ferenczi.krisztina@szpi.hu
Mórocza-Tavas Eszter szakmai munkatárs morocza.tavas.eszter@szpi.hu
Schott Gabriella szakmai munkatárs schott.gabriella@szpi.hu
Ferenczi Judit Janka szakmai munkatárs ferenczi.judit.janka@szpi.hu
Németh József szakmai munkatárs nemeth.jozsef@szpi.hu
dr. Balog Zsolt monitoring munkatárs balog.zsolt@szpi.hu
dr. Marincsák László monitoring munkatárs marincsak.laszlo@szpi.hu
Bán Dávid monitoring munkatárs

ban.david@szpi.hu

     
Határon átnyúló együttműködési programok
Márkus Ferenc programigazgató

markus.ferenc@szpi.hu

Bíró Teréz vezető programkoordinátor

biro.terez@szpi.hu

Ferenczi Beáta osztályvezető

ferenczi.beata@szpi.hu

Horváth Tamás osztályvezető helyettes

horvath.tamas@szpi.hu

Szélig Zoltán programreferens

szelig.zoltan@szpi.hu

Bartha Nóra vezető programkoordinátor bartha.nora@szpi.hu
Shiraishi Renáta programreferens

shiraishi.renata@szpi.hu

Lengyel Diána programreferens

lengyel.diana@szpi.hu

Gönczi Richárd programreferens

gonczi.richard@szpi.hu

Csiréné Szabó Katalin osztályvezető helyettes csire.katalin@szpi.hu
Csoma László programreferens csoma.laszlo@szpi.hu
Sztezsarán Viktória programreferens sztezsaran.viktoria@szpi.hu
Strobl Apolka Júlia programreferens strobl.apolka.julia@szpi.hu
Bányai Dóra programreferens banyai.dora@szpi.hu
Némedi Katalin programreferens nemedi.katalin@szpi.hu
Zsoldosné Szalontai Kata programreferens zsoldosne.szalontai.kata@szpi.hu
Tóth Tamás IT-koordinátor toth.tamas@szpi.hu