Schultz Gábor ügyvezető schultz.gabor@szpi.hu
Czéghér Ildikó operatív igazgató czegher.ildiko@szpi.hu
Pindroch Szilárd stratégiai igazgató pindroch.szilard@szpi.hu
Vartus Gergely gazdasági igazgató vartus.gergely@szpi.hu
Márkus Ferenc nemzetközi és EEP igazgató markus.ferenc@szpi.hu
Lajkó János belső ellenőr lajko.janos@szpi.hu
Flier Nikolett programkoordinátor flier.nikolett@szpi.hu

Kabinet

Erdei Margit kabinetvezető erdei.margit@szpi.hu
Daniss-Bodó Eszter kommunikációs és sajtó referens daniss.bodo.eszter@szpi.hu
Bálint Bettina szervezési asszisztens balint.bettina@szpi.hu

Titkárság

Zámbó Emese titkárságvezető zambo.emese@szpi.hu
Zambon Péter vezető titkársági iratkezelő

zambon.peter@szpi.hu

Csenger-Zalán Katalin titkársági referens csenger.zalan.katalin@szpi.hu
Vadas Erzsébet titkársági asszisztens

vadas.erzsebet@szpi.hu

Kiss Terézia Mária titkársági asszisztens

kiss.terezia.maria@szpi.hu

Jogi Osztály

dr. Székely-Molnár Krisztina vezető jogtanácsos dr.Szekely-Molnar.Krisztina@szpi.hu
dr. Káplár Anikó jogász kaplar.aniko@szpi.hu
Hajasné dr. Kurka Csilla jogász kurka.csilla@szpi.hu
dr. Lauer Györgyi jogász lauer.gyorgyi@szpi.hu
dr. Lenoci Anikó jogász lenoci.aniko@szpi.hu
Pocsai Györgyi Noala jogi asszisztens pocsai.gyorgyi.noala@szpi.hu

HR és Hálózatfejlesztési Osztály

Czellár Orsolya osztályvezető czellar.orsolya@szpi.hu
dr. Gulyás Ágnes jogi referens gulyas.agnes@szpi.hu
Pintérné Vincze Viktória HR és hálózatfejlesztési referens pinterne.vincze.viktoria@szpi.hu
dr. Simon Gergő jogi asszisztens simon.gergo@szpi.hu
Sipos Zsuzsanna HR munkatárs sipos.zsuzsanna@szpi.hu
Guti-Fekete Ibolya HR munkatárs guti-fekete.ibolya@szpi.hu

 

Gazdasági Adminisztrációs Főosztály

Vazul György főosztályvezető vazul.gyorgy@szpi.hu

Forráselszámolási Osztály

Szokoly Ádám osztályvezető szokoly.adam@szpi.hu
Gulyásné Keresztes Magda vezető forráselszámoló gulyasne.keresztes.magda@szpi.hu
Somogyi Péterné forráselszámoló somogyi.peterne@szpi.hu
Fülöp Zsolt forráselszámoló fulop.zsolt@szpi.hu
Bíró Eszter forráselszámoló biro.eszter@szpi.hu
Skultéti-Nagy Nikolett forráselszámoló nagy.nikolett@szpi.hu
Subosits János forráselszámoló subosits.janos@szpi.hu

Számvitel és Bér Osztály

Megyeri Mária Erika osztályvezető megyeri.erika@szpi.hu
Szabó Erzsébet számviteli munkatárs szabo.erzsebet@szpi.hu
Zsinkai Brigitta bérszámfejtő zsinkai.brigitta@szpi.hu
Koczó Mariann bérszámfejtő koczo.mariann@szpi.hu
Bárocz Tünde pénzügyi munkatárs barocz.tunde@szpi.hu
Márkusné Tisza Katalin pénzügyi asszisztens markusne.tisza.katalin@szpi.hu
Szöllősi Éva főkönyvi könyvelő szollosi.eva@szpi.hu
Kreinerné Zsolnai Csilla számviteli munkatárs zsolnai.csilla@szpi.hu
Patakiné Huber Lívia pénzügyi munkatárs patakine.huber.livia@szpi.hu
Antal Ildikó pénzügyi munkatárs antal.ildiko@szpi.hu
Ignácz Brigitta pénzügyi ügyintéző ignacz.brigitta@szpi.hu

Kontrolling Osztály

Császár Angéla osztályvezető csaszar.angela@szpi.hu
Nagy Csaba kontroller nagy.csaba@szpi.hu

Beszerzési és Üzemeltetési Osztály

Szirt Gábor osztályvezető szirt.gabor@szpi.hu
Ónodi Anna beszerzési munkatárs onodi.anna@szpi.hu
dr. Drótos Dóra beszerzési munkatárs drotos.dora@szpi.hu
Szécsényi István üzemeltetési munkatárs szecsenyi.istvan@szpi.hu
Szabó Attila üzemeltetési munkatárs szabo.attila@szpi.hu
Tóth Tamás  üzemeltetési munkatárs

toth.tamas@szpi.hu

 

Projekt Tanácsadói Főosztály

Schott Gabriella szakmai munkatárs schott.gabriella@szpi.hu
Gyurcsó Zsuzsanna szakmai munkatárs gyurcso.zsuzsanna@szpi.hu
Németh József szakmai munkatárs nemeth.jozsef@szpi.hu
Orbán Kristóf szakmai munkatárs orban.kristof@szpi.hu
Csefkó Anna szakmai munkatárs csafko.anna@szpi.hu
Baranya Dóra szakmai asszisztens baranya.dora@szpi.hu
Máté Petra szakmai asszisztens  mate.petra@szpi.hu

Monitoring Osztály

dr. Ferenczi Krisztina osztályvezető ferenczi.krisztina@szpi.hu
dr. Balog Zsolt monitoring munkatárs balog.zsolt@szpi.hu
dr. Marincsák László monitoring munkatárs marincsak.laszlo@szpi.hu

 

Nemzetközi és Európai Együttműködési Programok Igazgatóság

Lebonyolítási Főosztály

Bartha Nóra osztályvezető bartha.nora@szpi.hu
Gönczi Richárd Nemzeti kontakt pont- és regionális tanácsadó gonczi.richard@szpi.hu
Bányai Dóra osztályvezető banyai.dora@szpi.hu

Horizontális Főosztály

Bíró Teréz főosztályvezető biro.terez@szpi.hu