Schultz Gábor ügyvezető schultz.gabor@szpi.hu
Czéghér Ildikó operatív igazgató czegher.ildiko@szpi.hu
Pindroch Szilárd stratégiai igazgató pindroch.szilard@szpi.hu
Vartus Gergely gazdasági igazgató vartus.gergely@szpi.hu
Márkus Ferenc nemzetközi és EEP igazgató markus.ferenc@szpi.hu
Lajkó János belső ellenőr lajko.janos@szpi.hu

Kabinet

Erdei Margit kabinetvezető erdei.margit@szpi.hu
Daniss-Bodó Eszter kommunikációs- és sajtóreferens daniss.bodo.eszter@szpi.hu
Wlcsek Anna kommunikációs- és sajtóreferens wlcsek.anna@szpi.hu
Mennich Andrea kommunikációs- és sajtóreferens mennich.andrea@szpi.hu
Bálint Bettina titkárságvezető balint.bettina@szpi.hu
Zambon Péter vezető titkársági iratkezelő zambon.peter@szpi.hu
Csenger-Zalán Katalin titkársági asszisztens csenger.zalan.katalin@szpi.hu
Vadas Erzsébet titkársági asszisztens

vadas.erzsebet@szpi.hu

Kiss Terézia Mária titkársági asszisztens

kiss.terezia.maria@szpi.hu

Burai Otília titkársági asszisztens

burai.otilia@szpi.hu

Ulitska Mária Magdolna titkársági iratkezelő  
Czigler Ágota titkársági iratkezelő  
Albert Andrea Iustiniana titkársági asszisztens  

Jogi Osztály

Hajasné dr. Kurka Csilla vezető jogtanácsos, osztályvezető kurka.csilla@szpi.hu
dr. Soóky Saul Márk jogtanácsos sooky.saul.mark@szpi.hu
dr. Hogyinszki László jogi referens

hogyinszki.laszló@szpi.hu

dr. Hegedűs Csaba jogász hegedus.csaba@szpi.hu
dr. Szabados Zsuzsanna jogász szabados.zsuzsanna@szpi.hu
Zámbó Emese jogi asszisztens zambo.emese@szpi.gu

HR és Hálózatfejlesztési Osztály

Czellár Orsolya osztályvezető czellar.orsolya@szpi.hu
dr. Gulyás Ágnes jogi referens gulyas.agnes@szpi.hu
Vincze Viktória HR és hálózatfejlesztési referens

vincze.viktoria@szpi.hu

dr. Simon Gergő jogi asszisztens simon.gergo@szpi.hu
Guti-Fekete Ibolya HR munkatárs guti-fekete.ibolya@szpi.hu
Ágh Renáta HR asszisztens

agh.renata@szpi.hu

Bárocz Tünde HR munkatárs barocz.tunde@szpi.hu
Pálfi Kata HR munkatárs palfi.kata@szpi.hu
     
Cégbiztonsági Referens    
Huszti Bernadett cégbiztonsági referens huszti.bernadett@szpi.hu
Sztanó Zoltán cégbiztonsági referens sztano.zoltan@szpi.hu

 

Gazdasági Adminisztrációs Főosztály

Vazul György főosztályvezető vazul.gyorgy@szpi.hu

Forráselszámolási Osztály

Szokoly Ádám osztályvezető szokoly.adam@szpi.hu
Gulyásné Keresztes Magda vezető forráselszámoló gulyasne.keresztes.magda@szpi.hu
Somogyi Péterné forráselszámoló somogyi.peterne@szpi.hu
Fülöp Zsolt forráselszámoló fulop.zsolt@szpi.hu
Bíró Eszter forráselszámoló biro.eszter@szpi.hu
Skultéti-Nagy Nikolett forráselszámoló nagy.nikolett@szpi.hu
Subosits János forráselszámoló subosits.janos@szpi.hu
Budai Kitti forráselszámoló budai.kitti@szpi.hu
Makóné Kis Andrea forráselszámoló makone.kis.andrea@szpi.hu
Bíróné Gyóni Szilvia forráselszámoló-pénzügyi asszisztens birone.gyoni.szilvia@szpi.hu

Számvitel és Bér Osztály

Megyeri Mária Erika osztályvezető megyeri.erika@szpi.hu
Zsinkai Brigitta bérszámfejtő zsinkai.brigitta@szpi.hu
Koczó Mariann bérszámfejtő koczo.mariann@szpi.hu
Márkusné Tisza Katalin pénzügyi munkatárs markusne.tisza.katalin@szpi.hu
Szöllősi Éva főkönyvi könyvelő szollosi.eva@szpi.hu
Kreinerné Zsolnai Csilla számviteli munkatárs zsolnai.csilla@szpi.hu
Patakiné Huber Lívia pénzügyi munkatárs patakine.huber.livia@szpi.hu
Szohner Petra pénzügyi munkatárs szohner.petra@szpi.hu
Ignácz Brigitta pénzügyi ügyintéző ignacz.brigitta@szpi.hu
Császárné Vass Rita pénzügyi menedzser

csaszarne.vass.rita@szpi.hu

Csáti Erika pénzügyi asszisztens csati.erika@szpi.hu
Kelemen Ildikó pénzügyi asszisztens kelemen.ildiko@szpi.hu

Kontrolling Osztály

Császár Angéla osztályvezető csaszar.angela@szpi.hu
Nagy Csaba kontroller nagy.csaba@szpi.hu

Beszerzési és Üzemeltetési Osztály

Szirt Gábor osztályvezető szirt.gabor@szpi.hu
Ónodi Anna beszerzési munkatárs onodi.anna@szpi.hu
dr. Drótos Dóra beszerzési munkatárs drotos.dora@szpi.hu
Szécsényi István üzemeltetési munkatárs szecsenyi.istvan@szpi.hu
Szabó Attila üzemeltetési munkatárs szabo.attila@szpi.hu
Orosz József üzemeltetési munkatárs

orosz.jozsef@szpi.hu

Simon Tibor üzemeltetési munkatárs

 

     

Informatikai Osztály

   
Tóth Péter osztályvezető  
Szulimán Alexandra Katalin vezető informatikus  
Balogh Dániel informatikus

 

Vízkeleti Tamás informatikus  

 

Projekt Tanácsadói Főosztály

Schott Gabriella szakmai munkatárs schott.gabriella@szpi.hu
Németh József szakmai munkatárs nemeth.jozsef@szpi.hu
Orbán Kristóf szakmai munkatárs orban.kristof@szpi.hu
Csefkó Anna szakmai munkatárs csefko.anna@szpi.hu
Veres Andrea szakmai munkatárs veres.andrea@szpi.hu
Baranya Dóra szakmai munkatárs baranya.dora@szpi.hu
dr. Barabás Nikoletta szakmai munkatárs barabas.nikoletta@szpi.hu
Máté Petra szakmai asszisztens mate.petra@szpi.hu

Monitoring Osztály

dr. Ferenczi Krisztina osztályvezető ferenczi.krisztina@szpi.hu
dr. Balog Zsolt monitoring munkatárs balog.zsolt@szpi.hu
Balogh András monitoring munkatárs balogh.andras@szpi.hu
dr. Vincze Géza monitoring munkatárs vincze.geza@szpi.hu

 

Nemzetközi és Európai Együttműködési Programok Igazgatóság

Márkus Ferenc igazgató markus.ferenc@szpi.hu

Nemzetközi Szakmai Koordinációs Osztály

Bartha Nóra osztályvezető 06-20-319-4417

Svájci-Magyar Közreműködő Szervezet Osztály

Módi Annamária osztályvezető 06-1-457-5534

Nemzetközi Pénzügyi Főosztály

Támogatáskifizetési Osztály 

Sámson Vikória pénzügyi osztályvezető  06-1-224-3230

Horizontális Főosztály

dr. Futó Adrienn

igazgató-helyettes, főosztályvezető 06-1-457-5562

Folyamatszabályozási Osztály

Bányai Dóra folyamatszabályozási osztályvezető

06-1-224-3100/4573-as mellék

EEP Ellenőrzési Főosztály

Gordos Márta

főosztályvezető 06-1-224-3210

Központi Ellenőrzési Osztály

Krämer Andrea főosztályvezető helyettes  06-1-224-3234

Nyugat Magyarországi Ellenőrzési Osztály

Virágh Péter osztályvezető  06-99-512-710

ÉMEO

Geréné Károly Éva mb. osztályvezető  06-44-500-230

DMEO

Pribojszkiné Kása Anikó osztályvezető  06-66-520-256

SEE Közös Technikai Titkárság

Csomor Gusztáv SEE Közös Technikai Titkárság főosztályvezető  06-1-224-3133

HU-SK Közös Technikai Titkárság

Veres Csilla HU-SK Közös Technikai Titkárság főosztályvezető  06-1-224-3137

HU-RO Közös Technikai Titkárság

Kalapáti Magdolna HU-RO Közös Technikai Titkárság főosztályvezető  06-1-224-3157

HU-SRB Közös Technikai Titkárság

Rácz Péter osztályvezető 06-62-549-372 (06-1-224-3100/4122-es mellék) 

HU-HR Közös Technikai Titkárság

  
Szűcs Bálint Márton dr.  HU-HR Közös Technikai Titkárság főosztályvezető  06-1-224-3277

HU-SK-RO-UA Közös Technikai Titkárság

Szakács Áron László HU-SK-RO-UA Közös Technikai Titkárság fősztályvezető  06-1-224-3100/4209-es mellék

AT-HU Közös Technikai Titkárság

Horváth Csaba dr. AT-HU Közös Technikai Titkárság főosztályvezető  06-99-512-711