Széchenyi

Munkatársak

Schultz Gábor ügyvezető schultz.gabor@szpi.hu
Pindroch Szilárd stratégiai igazgató pindroch.szilard@szpi.hu
Botka Gábor mb. operatív igazgató botka.gabor.janos@szpi.hu 
Vazul György gazdasági igazgató

vazul.gyorgy@szpi.hu 

Márkus Ferenc nemzetközi és EEP igazgató markus.ferenc@szpi.hu
Sánta Ildikó belső ellenőr ildiko.santa@szpi.hu

 

Kabinet

Erdei Margit kabinetvezető erdei.margit@szpi.hu

 

Jogi Osztály

Hajasné dr. Kurka Csilla osztályvezető, vezető jogtanácsos kurka.csilla@szpi.hu

 

HR és Hálózatfejlesztési Osztály

dr. Kongorácz László osztályvezető

kongoracz.laszlo.gabor@szpi.hu  

 

Cégbiztonsági Referens

Huszti Bernadett cégbiztonsági referens huszti.bernadett@szpi.hu
Sztanó Zoltán cégbiztonsági referens sztano.zoltan@szpi.hu

 

Forráselszámolási Osztály

Szokoly Ádám osztályvezető szokoly.adam@szpi.hu

 

 Számvitel és Bér Osztály

Buzás Margit Erzsébet osztályvezető buzas.margit@szpi.hu

 

Kontrolling Osztály

Szabó Zoltán osztályvezető szabo.zoltan.sandor@szpi.hu

 

Beszerzési és Üzemeltetési Osztály

Szirt Gábor osztályvezető szirt.gabor@szpi.hu

 

Projekt Tanácsadói Főosztály

     

 

Monitoring Osztály

     

 

Nemzetközi és Európai Együttműködési Programok Igazgatóság

Márkus Ferenc igazgató markus.ferenc@szpi.hu

 

SKHU Közös Titkárság

 
Veres Csilla titkárságvezető csveres@skhu.eu

 

HU-SRB Közös Titkárság

 
Rácz Péter titkárságvezető PRacz@hu-srb-jts.com

 

HU-HR Közös Titkárság

 
dr. Szűcs Bálint Márton  titkárságvezető Szucs@huhr-cbc.com
 

 

HU-SK-RO-UA Közös Technikai Titkárság

 
Szakács Áron László titkárságvezető Szakacs.Aron@szpi.hu

 

AT-HU Közös Titkárság

 
dr. Horváth Csaba  titkárságvezető  Horvath.Csaba@szpi.hu

 

Svájci-Magyar Közreműködő Szervezet Osztály

 
Módi Annamária osztályvezető Modi.Annamaria@szpi.hu

       

Nemzetközi Pénzügyi Főosztály

 
Bíró Teréz főosztályvezető biro.terez@szpi.hu

 

Támogatáskifizetési Osztály

 
Mészáros Emese mb. osztályvezető Meszaros.Emese@szpi.hu

     

Horizontális Főosztály

 
     

 

Folyamatszabályozási Osztály

 
dr. Udvari Anita mb. osztályvezető Udvari.Anita@szpi.hu

 

Nemzetközi Szakmai Koordinációs Osztály

 
Bartha Nóra osztályvezető Bartha.Nora@szpi.hu

 

IMIR Osztály

 
Laki-Szautner Szilvia mb. osztályvezető Szautner.Szilvia@szpi.hu
  

EEP Ellenőrzési Főosztály

 
Gordos Márta főosztályvezető  Gordos.Marta@szpi.hu
Virágh Péter NyMEO osztályvezető  Viragh.Peter@szpi.hu
Geréné Károly Éva ÉMEO mb. osztályvezető  Karoly.Eva@szpi.hu
Pribojszkiné Kása Anikó DMEO osztályvezető  Kasa.Aniko@szpi.hu