Adminisztrátor (Eger)

A Széchenyi Programiroda Nonprofit Kft. Nemzeti Programok Igazgatósága adminisztrátor munkatársat keres egri irodájába.

Feladatok:

  • A térség napi szintű ügyviteli és adminisztrációs feladatainak ellátása, munkatársak adminisztratív támogatása;
  • Részvétel a munkatársak tevékenységének ellenőrzésében és ennek adminisztrálásában;
  • A térségben dolgozó munkavállalók elektronikus jelenléti íveinek naprakészen tartása;
  • Részvétel a rendezvények (fórumok, konferenciák, munkaértekezletek) adminisztrációs feladataiban, dokumentáció előkészítésében;
  • Napi irodai munka ellátásához szükséges igények felmérése, gondoskodás a folyamatos és zavartalan munkavégzés ellátását biztosító eszközök, irodaszerek beszerzéséről;
  • Az illetékességi területéhez tartozó munkatársak utazásához kapcsolódó dokumentumainak elkészítése.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek;
  • Önálló munkavégzés, határidők betartása, nagyfokú precizitás;
  • Terhelhetőség, rugalmasság;
  • Hatékony konfliktuskezelési és problémamegoldó készség.

Előnyök:

  • Adminisztratív tapasztalat;
  • Angol nyelv ismerete.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem;
  • Fejlődési és tanulási lehetőség.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Eger
  • Munkakezdés: akár azonnal
  • Munkaidő: teljes munkaidő

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük hogy fényképes, magyar nyelvű szakmai önéletrajzát küldje meg a következő e-mail címre:  szpiallas@szpi.hu