Beszerzési munkatárs (Budapest)

A Széchenyi Programiroda Nonprofit Kft. Jogi, Beszerzési és Üzemeltetési Igazgatósága beszerzési munkatárs munkakörbe keres  munkatársat budapesti irodájába.

Főbb feladatok:

Beszerzési eljárások bonyolításához kapcsolódó feladatok ellátása ajánlatkérői oldalon, osztályvezető irányítása alatt, így különösen:

  • beszerzési eljárások teljes körű előkészítése, lefolytatása, belső iratanyagok elkészítése,
  • opcionálisan: közreműködés közbeszerzési eljárások előkészítésében,
  • közreműködés a beszerzési terv elkészítésében,
  • közbeszerzési és beszerzési eljárásokhoz kapcsolódó adat- és információszolgáltatási feladatok végrehajtása, audittámogatás,
  • beszerzési kérdésekben vélemények, állásfoglalások előkészítése,
  • nyilvántartások vezetése, beszámolók, jelentések készítése.

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Büntetlen előélet,
  • Felsőfokú végzettség,
  • Költségvetési szervnél vagy köztulajdonú gazdasági társaságnál vagy más ajánlatkérők beszerzési eljárásainak lebonyolításában szerzett gyakorlat,
  • Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások) ismeretek,
  • Középfokú angol nyelvtudás,
  • Felsőfokú jogi vagy gazdasági végzettség,
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság, teherbírás,
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzésre való alkalmasság.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Az Elektronikus Közbeszerzési Rendszer ismerete – releváns szakmai tapasztalat.
  • Közbeszerzési, központosított közbeszerzési gyakorlat, DKÜ és NKOH portál – releváns szakmai tapasztalat.
  • Más idegen nyelv – elsősorban szomszédos országok hivatalos nyelvének – ismerete.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatási csomag.
  • Határozatlan idejű munkaszerződés.
  • Rendszeres képzési és folyamatos szakmai fejlődési lehetőség.
  • Munkavégzés a belváros szívében.
  • Rugalmas munkaidő.
  • Akár azonnali kezdés.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje meg részünkre magyar nyelvű szakmai, fényképes önéletrajzát a következő e-mail címre: szpiallas@szpi.hu.