Informatikus (Budapest)

A Széchenyi Programiroda Nonprofit Kft. Informatikai Osztályára informatikus munkatársat keres

Főbb feladatok:

  • Felhasználói informatikai problémák határidőre történő megoldása
  • Informatikai beszerzések szakmai támogatása
  • Kormányzati szervek felé kapcsolattartás, adminisztratív ügyintézés
  • Társaság informatikai eszközállományának leltározásában történő közreműködés, nyilvántartás vezetése
  • Az Informatikai osztály munkatársainak és osztályvezetőjének szakmai támogatása
  • A felhasználók, üzemeltetéssel kapcsolatos tájékoztatási tevékenységének ellátása;
  • Közvetlen kapcsolattartás mind a külső, mind a belső felhasználókkal és a külső partnerekkel

Elvárások:

  • középfokú műszaki végzettség;
  • legalább három év releváns munkatapasztalat;
  • megbízhatóság, precizitás, önállóság;
  • magabiztos angol nyelvtudás, szóban és írásban

 Előny:

  • Active Directory ismeret
  • ITIL folyamatokban való jártasság
  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • Exchange üzemeltetési ismeretek
  • IT adminisztrációban való jártasság
  • Közbeszerzésekben való jártasság

Amit kínálunk:

  • stabil, hosszú távú munkalehetőség;
  • fejlődési és tanulási lehetőség;
  • béren kívüli juttatások;
  • versenyképes fizetés;

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület
  • Munkaidő: teljes munkaidő
  • Munkaviszony: határozatlan
  • Munkakezdés: megállapodás szerint, akár azonnal

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy fényképes, Europass formátumú, magyar nyelvű szakmai önéletrajzát (bérigény megjelölésével) küldje meg a következő e-mail címre:szpiallas@szpi.hu