Jogász (Budapest)

A Széchenyi Programiroda Nonprofit Kft. Jogi, Beszerzési és Üzemeltetési Igazgatóság – Jogi osztályára jogász munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • szerződések előkészítése, kapcsolódó belső és külső egyeztetések koordinációja;
  • részvétel belső szabályozók készítésében, módosításában;
  • cégeljárás dokumentumainak előkészítése;
  • vezetői döntések előkészítéséhez szükséges jogi vélemények, egyedi jogi állásfoglalások készítése;
  • jogszabályfigyelés;

Elvárások:

  • jogi egyetemi végzettség;
  • legalább két év releváns munkatapasztalat;
  • megbízhatóság, precizitás, önállóság;

 Előny:

  • felsőfokú angol nyelvtudás;
  • jogi szakvizsga;
  • kodifikációs tapasztalat, kodifikátor/kodifikációs szakjogász képzettség;
  • közbeszerzési tapasztalat, közbeszerzési referens végzettség;
  • állami tulajdonú gazdasági társaságnál illetve közigazgatásban szerzett tapasztalat;

Amit kínálunk:

  • stabil, hosszú távú munkalehetőség;
  • fejlődési és tanulási lehetőség;
  • béren kívüli juttatások;
  • versenyképes fizetés;

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület
  • Munkaidő: teljes munkaidő
  • Munkaviszony: határozatlan
  • Munkakezdés: megállapodás szerint, akár azonnal

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy fényképes, Europass formátumú, magyar nyelvű szakmai önéletrajzát (bérigény megjelölésével) küldje meg a következő e-mail címre: szpiallas@szpi.hu

1053 Budapest, Szép u.2.