Jogász (Budapest)

A Széchenyi Programiroda Nonprofit Kft. Jogi, Beszerzési és Üzemeltetési Igazgatóság – Jogi osztályára jogász munkatársat keres.

A munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök:

A jogi osztályvezető irányítása alatt részt vesz (különösen):

  • a Társaság jogi ügyeinek kezelésében, intézésében, vezetői utasításra az egyes ügyek társasági szintű koordinációjában;
  • a Társaság szerződéseinek és azok módosításainak magyar és szükség szerint angol nyelven történő előkészítésében, belső és külső egyeztetésében, valamint a vonatkozó előírások és utasítások szerint koordinálja a szerződéskötés folyamatát;
  • a cégeljárás előkészítésében, társasági jogi tárgyú dokumentumok előkészítésében;
  • a vezetői döntések és a felügyelőbizottsági valamint az alapítói határozatok előkészítésében;
  • a kintlévőségek kezelésében, a Társaság követeléseinek nem peres illetve peres úton történő érvényesítése érdekében szükséges jogi munkában;
  • a Társaság belső szabályozóinak magyar és szükség szerint angol nyelven történő előkészítésében, továbbá figyelemmel kíséri azok hatályos jogszabályokkal való összhangját;
  • a jogi állásfoglalások készítésében;
  • a Társaság működése szempontjából jelentős jogszabályok (változás) követésében.

Pályázati feltételek:

  • felsőfokú jogi végzettség;
  • fent felsorolt ügykörök közül legalább kettőben szerzett, legalább 2 év szakmai tapasztalat;
  • felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások) ismeretek;
  • angol nyelvtudás.

 Előny:

  • jogi szakvizsga;
  • kodifikációs tapasztalat, kodifikátor/kodifikációs szakjogász képzettség;
  • más idegen nyelv – elsősorban szomszédos országok hivatalos nyelvének – ismerete;
  • költségvetési szervnél vagy köztulajdonú gazdasági társaságnál szerzett gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • stabil, hosszú távú munkalehetőség;
  • fejlődési és tanulási lehetőség;
  • béren kívüli juttatások;
  • versenyképes fizetés.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület
  • Munkaidő: teljes munkaidő
  • Munkaviszony: határozatlan
  • Munkakezdés: megállapodás szerint, akár azonnal

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy fényképes, Europass formátumú, magyar nyelvű szakmai önéletrajzát küldje meg a következő e-mail címre: szpiallas@szpi.hu

1053 Budapest, Szép u.2.