JOGTANÁCSOS (KÖZBESZERZÉSI) MUNKATÁRS, (Nemzetközi Igazgatóság, Budapest)

A Széchenyi Programiroda Nonprofit Kft. Nemzetközi Igazgatóságára JOGTANÁCSOS
KÖZBESZERZÉSI) MUNKATÁRSAT keres.

Főbb feladatok:

  • A nemzetközi uniós finanszírozású INTERREG programok szabálytalansági eljárásainak lefolytatása, illetve a közbeszerzési eljárások szabályszerű lefolytatásának ellenőrzése
  • Képviselet a Közbeszerzési Döntőbizottság előtt indított eljárásokban
  • Szabálytalansági folyamatok kezelése az INTERREG programok informatikai rendszereiben
  • Rendszeres adatszolgáltatások készítése

Elvárások:

  • Jogtanácsosi végzettség (legalább 3-5 év jogi területen szerzett tapasztalat)
  • Közbeszerzési eljárások lefolytatásában / ellenőrzésében szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv legalább középfokú ismerete
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • Terhelhető, felelősségteljes, önállóan dolgozni tudó személyiség
  • Határidők betartása, nagyfokú precizitás
  • Megbízhatóság, lojalitás

Előnyök:

  • Közbeszerzési referens végzettség
  • Közbeszerzési Döntőbizottság előtti eljárásban szerzett tapasztalat
  • Uniós pályázatok kezelésében jártasság
  • Magyar Ügyvédi Kamarai jogtanácsosi tagság

Amit kínálunk:

  • Fejlődési és tanulási lehetőség, az EU regionális politikájának megismerése a gyakorlatban
  • Változatos, sokrétű munkakör
  • Nemzetközi munkakörnyezet

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest
  • Munkakezdés: azonnal
  • Munkaidő: teljes munkaidő

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy fényképes, magyar nyelvű szakmaiönéletrajzát (bérigény megjelölésével) és motivációs levelét2020. január 10-ig küldje meg a következő e-mail címre: szpiallas@szpi.hu.

1053 Budapest, Szép u.2.