Junior kommunikációs referens (Budapest)

A Széchenyi Programiroda Nonprofit Kft. Sajtó- és Kommunikációs Osztálya junior kommunikációs referens munkakörbe keres munkatársat  budapesti irodájába.

Főbb feladatok:

  • A társaság heti hírlevél projektjével kapcsolatos feladatok ellátása, (pl.: cikkírás, interjúk készítése);
  • Kapcsolattartás társosztályokkal, a társasági arculat érvényesítésével összefüggő feladatok ellátása;
  • Sajtóanyagok szerkesztése;
  • Sajtófigyelés;
  • Alapszintű webes tartalommenedzsment (CMS-rendszerek használatával);
  • Egyéb belső és külső kommunikációval, rendezvényszervezéssel kapcsolatos feladatok ellátása.

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség, (bölcsész, kommunikáció, újságíró);
  • A Microsoft Office programcsomag (Word, Excel, Outlook, PowerPoint) felhasználói szintű ismerete;
  • Aktív, szóbeli és írásbeli angol nyelvi kompetencia;
  • Kiváló kommunikációs készség, írásban és szóban egyaránt;
  • Önálló munkavégzés, proaktivitás;
  • Együttműködési képesség.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • Fejlesztéspolitikai és európai uniós ismeretek;
  • Grafikai programok (pl.: Adobe Illustrator, Photoshop, inDesign) ismerete.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatási csomag;
  • Határozatlan idejű munkaszerződés;
  • Rendszeres képzési és folyamatos szakmai fejlődési lehetőség;
  • Munkavégzés a belváros szívében;
  • Rugalmas munkaidő.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje meg részünkre magyar nyelvű szakmai, fényképes önéletrajzát a következő e-mail címre: szpiallas@szpi.hu