Nemzeti kontroller (Mátészalka)

A Széchenyi Programiroda Nonprofit Kft. Kelet-magyarországi Ellenőrzési Osztálya mátészalkai irodájába nemzeti kontroller munkatársat keres.

Feladatok:

  • Első szintű ellenőrzési feladatok ellátása határon átnyúló együttműködési európai uniós programokban;
  • A programokban részt vevő magyar kedvezményezettek előrehaladási jelentéseinek szakmai és pénzügyi ellenőrzése, költségeinek hitelesítése;
  • Társfinanszírozási és megelőlegezési szerződések megkötésének előkészítése;
  • Részvétel helyszíni ellenőrzéseken;
  • A kapcsolódó monitoring rendszerek adatainak töltése;
  • Kapcsolattartás a kedvezményezettekkel és a programok közös titkárságaival;
  • Szakmai egyeztetéseken való részvétel.

Elvárások:

  • Gazdasági/pénzügyi/műszaki területen szerzett főiskolai vagy egyetemi diploma;
  • Angol nyelv legalább középfokú ismerete;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Jogosítvány;
  • Precizitás, szervező és rendszerező képesség;
  • Önállóság;
  • Kiváló kommunikációs készség és képesség;
  • Konfliktuskezelési készség.

Előny:

  • Közbeszerzési eljárásokban szerzett tapasztalat; közbeszerzési referensi végzettség;
  • Felsőfokú angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem;
  • Fejlődési és tanulási lehetőség;
  • Változatos, sokrétű, motiváló munkakör.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Mátészalka
  • Munkakezdés: akár azonnal
  • Munkaidő: teljes munkaidő

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük hogy fényképes, magyar nyelvű szakmai önéletrajzát küldje meg a következő e-mail címre:  szpiallas@szpi.hu.