Nemzetközi asszisztens (Budapest)

A Széchenyi Programiroda Nonprofit Kft. Nemzetközi Igazgatósága asszisztens munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • A nemzetközi igazgató és a Nemzetközi Igazgatóság napi munkájának adminisztratív támogatása;
  • Iratkezelési feladatok, kimenő és bejövő küldemények kezelése, továbbítása;
  • Munkaidő-nyilvántartás ellenőrzése és kezelése;
  • Utazásokkal, irodai beszerzésekkel, elszámolásokkal kapcsolatos adminisztratív feladatok;
  • Belső értekezletek, szakmai programok szervezése, egyeztetése, ütemezése, koordinálása;
  • Kapcsolattartás a szervezet belső munkatársaival;
  • Egyéb, a vezetői feladatokhoz kapcsolódó asszisztensi feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség;
  • Tárgyalóképes angol nyelv ismerete (szóban és írásban is);
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Precizitás, hatékony szervező és rendszerező képesség;
  • Önállóság;
  • Kiváló kommunikációs készség és képesség;
  • Konfliktuskezelési készség.

Előnyök:

  • Gazdasági/pénzügyi területen szerzett főiskolai vagy egyetemi diploma;
  • Pénzügyi adminisztrációs területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Fejlődési és tanulási lehetőség;
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatási csomag;
  • Munkavégzés a belváros szívében;
  • Rugalmas munkaidő.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest
  • Munkakezdés: a munkakör azonnal betölthető
  • Munkaidő: teljes munkaidő

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy szakmai önéletrajzát küldje el a következő e-mail címre: szpiallas@szpi.hu