Pénzügyi menedzser (Budapest)

A Széchenyi Programiroda Nonprofit Kft. Gazdasági Igazgatóság – Nemzetközi Forráselszámolási Osztálya  pénzügyi menedzser munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Határidőre összeállítja a források társasági, illetve programszintű főkönyvvel egyező forráselszámolásait;
  • Elkészíti az alátámasztó közvetlen és közvetett tételek bizonylatait, amelyeket szükség esetén összegyűjt a társ szervezeti egységektől;
  • Záradékolja és hitelesíti az elszámoláshoz szükséges alátámasztó dokumentumokat;
  • Az elszámolásokat benyújtja a Támogató részére a vonatkozó szerződéseknek és programszintű szabályoknak megfelelően;
  • Nyomon követi a kezelésében lévő támogatási és finanszírozási szerződésekben a Társaságra rótt kötelezettségeket, azok módosításait;
  • Felelős a programokhoz kapcsolódó pénzügyi nyomonkövetési táblázatok naprakész vezetéséért; nyilvántartásainak kezeléséért;
  • Ismeri és alkalmazza a pénzügyi folyamatokat szabályozó eljárásrendeket;
  • Részt vesz az elszámolások rendjének kidolgozásában;
  • Ellátja a források felhasználásához kapcsolódó egyéb pénzügyi beszámolási, jelentéstételi és adatszolgáltatási feladatokat.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség;
  • megbízhatóság, precizitás, önállóság.
  • angol nyelv középszintű használata írásban és szóban;

 Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Fejlődési és tanulási lehetőség;
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség;
  • béren kívüli juttatások;
  • versenyképes fizetés.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest
  • Munkaidő: teljes munkaidő
  • Azonnali munkakezdés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy fényképes, Europass formátumú, magyar nyelvű szakmai önéletrajzát (bérigény megjelölésével) küldje meg a következő e-mail címre: szpiallas@szpi.hu.