Pénzügyi munkatárs - Budapest

A Széchenyi Programiroda Nonprofit Kft. pénzügyi munkatársat keres.

Feladatok:

•    Gépkocsi elszámolásokkal kapcsolatos ügyintézés,
•    Külföldi kiküldetések szervezése, elszámolása,
•    Munkavállalók dolgozói költségtérítésének elszámolása,
•    Munkába járás elszámolásához kapcsolódó feladatok ellátása,
•    Dolgozói elszámolások könyvelése,
•    Beérkező szállítói számlák szabályzatnak megfelelő rögzítése,
       kezelése, ellenőrzése, könyvelésre történő előkészítése,
•    Más pénzügyi és irodai adminisztratív feladatok.

Elvárások:

•    Középfokú számviteli vagy pénzügyi végzettség,
•    Haladó szintű informatikai ismeretek,
•    Önálló munkavégzés, határidők betartása, nagyfokú precizitás,
•    Gyors betanulás,
•    Terhelhetőség, rugalmasság,
•    Konfliktuskezelési készség.

Előny:

•    Mérlegképes könyvelői végzettség
•    Angol nyelv ismerete.

Amit kínálunk:

•    Versenyképes jövedelem,
•    Fejlődési és tanulási lehetőség
•    Munkavégzés dinamikus csapatban.

Egyéb:

•    Munkavégzés helye: Budapest
•    Munkakezdés: akár azonnal
•    Munkaidő: teljes munkaidő

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük hogy fényképes, magyar nyelvű szakmai önéletrajzát, bérigény megjelölésével küldje meg a következő e-mail címre:  szpiallas@szpi.hu