Pénzügyi munkatárs (Budapest)

A Széchenyi Programiroda Nonprofit Kft. pénzügyi munkatársat keres.

Feladatok

  • Beérkező szállítói számlák szabályzatnak megfelelő rögzítése, kezelése, ellenőrzése, könyvelésre történő előkészítése.
  • Az elektronikus úton beérkező számlák feldolgozása, folyamatos nyomon követése, a jóváhagyások intézése, az igazoltatási folyamat elindítása a folyamatkezelő ügyviteli rendszerben.
  • Kapcsolattartás a szállítókkal.
  • Szállítói folyószámlák kezelése.
  • Negyedéves főkönyvi zárásokban való aktív közreműködés.
  • Heti riportok, illetve egyéb szállítói kifizetésekkel kapcsolatos kimutatások készítése.
  • Más pénzügyi és irodai adminisztratív feladatok.

Elvárások

  • Középfokú számviteli vagy pénzügyi végzettség.
  • Alap szintű angol nyelvtudás szóban, írásban.
  • Legalább 2 éves szakmai gyakorlat pénzügyi és vagy számviteli területen.
  • Közép szintű informatikai ismeretek.
  • Önálló munkavégzés, határidők betartása, nagyfokú precizitás.
  • Gyors betanulás.
  • Terhelhetőség, rugalmasság.

Előny

  • Pénzügyi-számviteli ügyintézői képesítés.
  • sERPa zárt számviteli és vállalatirányítási rendszer ismerete.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem.
  • Változatos, gazdag munkakör.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest
  • Munkakezdés: akár azonnal
  • Munkaidő: teljes munkaidő

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy fényképes, magyar nyelvű szakmai önéletrajzát, bérigény megjelölésével küldje meg a következő e-mail címre:  szpiallas@szpi.hu.