Széchenyi

Nemzetközi és Európai Együttműködési Programok Igazgatóság

Központi telefonszám: +36 1 327 0830
Központi telefax: +36 1 327 0833
Postacím: 1053 Budapest, Szép u. 2. IV. em
dr. Futó Adrienn nemzetközi igazgató
E-mail: futo.adrienn@szpi.hu
Mobil: +36 30-350-8942
          Nemzetközi Titkárság
          Svájci-Magyar Együttműködési Program
          Közreműködő
          Szervezet Osztály

          Módi Annamária - osztályvezető




modi.annamaria@szpi.hu

Ellenőrzési Főosztály
Gordos Márta - főosztályvezető

gordos.marta@szpi.hu
          Központi Ellenőrzési Osztály
          Gelegonyáné Nagy Anita Ágnes -
          osztályvezető

Gelegonyane.Nagy.Anita@szechenyiprogramiroda.hu
          Nyugat-magyarországi Ellenőrzési Osztály
          Virágh Péter - osztályvezető

Viragh.Peter@szechenyiprogramiroda.hu
          Kelet-magyarországi Ellenőrzési Osztály
          Pribojszkiné Kása Anikó - osztályvezető

Kasa.Aniko@szechenyiprogramiroda.hu
          Szabálytalanságkezelési Osztály
          Udvari Anita - osztályvezető

Udvari.Anita@szechenyiprogramiroda.hu
Horizontális Főosztály
Futó Adrienn - főosztályvezető, nemzetközi igazgató

Futo.Adrienn@szechenyiprogramiroda.hu
          Folyamatszabályozási Osztály
          Osztály Bányai Dóra - osztályvezető

banyai.dora@szpi.hu
          Nemzetközi Szakmai Koordinációs Osztály
          Bartha Nóra - osztályvezető

bartha.nora@szpi.hu
          IT Rendszer Koordinációs Osztály
Nemzetközi Pénzügyi Főosztály
Laki-Szautner Szilvia - igazgatóhelyettes

szautner.szilvia@szpi.hu
          Nemzetközi Forrástervezési Osztály  
          Támogatáskifizetési Osztály
          Sámson Viktória

samson.viktoria@szpi.hu
          PHARE Tisztségviselők